mapa strony   |
Koło Seniorów Lekarzy Weterynarii przy Kujawsko Pomorskiej Izbie Lekarsko Weterynaryjnej w Bydgoszczy

Koło Seniorów

Koło Seniorów działa pod patronatem Kujawsko – Pomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej na
podstawie uchwały Rady Okręgowej
KPILW Nr 74/III/2010 z dnia 25 listopada 2010 roku. w oparciu o Regulamin Koła.

Od powstania Koła jego przewodniczącym jest lekarz weterynarii
Ryszard Tyborski mieszkający obecnie w Sępólnie Krajeńskim.

Sekretarzem Koła jest Maria Brauer Mazurek z Bydgoszczy.
Wchodzą oni wraz z niżej wymienionymi koordynatorami sekcji terenowych w skład Zarządu Koła.


Koło Seniorów liczy obecnie 132 członków i jest podzielone na 4 Sekcje :

1. Bydgoszcz, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Sępólno, Świecie, Tuchola, Żnin, Chojnice
koordynator Ryszard Tyborski Przewodniczący Koła
tel. kom 600 884 619 e-mail : tyborski.r@gmail.com

2. Toruń, Aleksandrów Kujawski, Chełmno, Golub – Dobrzyń
koordynator Wojciech Karpiński Tel. 602 334 397
koordynator Janusz Mostowski 602 621 098 lub 571 388 183
e- mail: r.w.karpinski@gmail.com

3. Grudziądz, Brodnica i Wąbrzeźno
koordynator Witold Gappa tel 604 222 245
Radosław Korytko Brodnica tel 603 335 244
e-mail :konrad_korytko@o2.pl

4. Włocławek, Lipno, Radziejów i Rypin
e-mail : jajok49@gmail.com

Do Koła zapraszamy emerytowanych lekarzy weterynarii z terenu województwa
kujawsko – pomorskiego w tym także emerytów pracujących a także Koleżanki po 55 i
Kolegów po 60 roku życia,
którzy jeszcze nie myślą o emeryturze dalej świadcząc pracę.
Do Koła należeć mogą także lekarze weterynarii związani w przeszłości z naszym
województwem oraz członkowie Rodzin lekarzy weterynarii.

Zgłoszenie polega na złożeniu krótkiego wniosku z danymi adresowymi i deklaracją
wpłacania rocznej składki w kwocie od 30 zł ( od 24.03.2014 r. składka jest ruchoma
może wynosić więcej niż 30 zł w zależności od uznania członka Koła )

Wpłaty członkowskie należy regulować do końca I kwartału roku kalendarzowego. Przy wpłatach
na konto należy zaznaczyć , że jest to składka na Koło Seniorów i podać jakiego okresu wpłata

WARTO SIĘ SPOTYKAĆ - WARTO SIĘ POZNAĆ – WARTO SIĘ ZAPAMIĘTAĆ !!


 Lista członków Koła*
Członkowie Koła Seniorów Lekarzy Weterynarii przy Kujawsko – Pomorskiej Izbie Lekarsko- Weterynaryjnej


Członkowie honorowi Koła :
Lek. wet Jan Kaczorowski Gdańsk
Prof. dr hab..Eugeniusz Wiśniewski Kowary
Prof. dr hab. Jerzy Wiśniewski Olsztyn
Prof. dr hab. Konstanty Romaniuk Olsztyn
Lek. wet. Feliks Smyk Skępe


Sekcja Bydgoska  liczy 65  członków:
1. Maria Brauer – Mazurek Bydgoszcz
2. Witold Barlik Skaryszew
3. Magdalena Czerkawska – Tyborska – Sępólno Krajeńskie
4. Waldemar Demidowicz Gniewkowo
5. Mariusz Felsmann Chełmno
6. Włodzimierz Giziński Bydgoszcz
7. Marek Graczyk Gąsawa
8. Stanisław Grudziński Pakość
9. Zenon Grzeczka Bydgoszcz z-ca przewodniczącego
10. Danuta Grzeczka Bydgoszcz
11. Paweł Hasse Bydgoszcz
12. Bohdan Hałaburdzin Żnin
13. Jerzy Janikowski Bydgoszcz
14.Maria Janiszewska Bydgoszcz
15.Wojciech Janiszewski Bydgoszcz
16. Wiesława Jethon – Świecie
17. Krzysztof Joppek Świecie
18. Jacek Judek Bydgoszcz z-ca przewodniczącego
19. Maria Judek Bydgoszcz
20. Jerzy Kaczmarek Białe Błota
21. Waldemar Kak Bydgoszcz
22. Tadeusz Kiejkowski Inowrocław
23. Konstanty Klusek Bydgoszcz
24. Wojciech Kochowicz Bydgoszcz
25. Kazimierz Kordzielewski Bydgoszcz
26. Stefan Kowalski Bydgoszcz
27. Henryka Kowalska Bydgoszcz
28. Elżbieta Kozłowska Sępólno Krajeńskie
29. Ignacy Kukawski Więcbork
30. Jerzy Kowalski Osie
31. Mariusz Kowalski Bydgoszcz
32. Jacek Kryszewski Ostromecko
33 . Andrzej Lachowski Bydgoszcz
34. Marek Lesiak Warszawa
35. Bronisław Łokczewski Osie
36. Jerzy Majewski Bydgoszcz
37. Stanisław Marek Mrocza
38. Marian Masełko Bydgoszcz
39. Andrzej Mazurek Bydgoszcz
40. Roman Mazur Świecie
41. Marek Młynarski Koronowo
42.Hanna Nadolna Sicienko
43. Albin Połulich Nakło
44.Piotr Pułkowik Janocin
45. Maciej Rogoziewicz Bydgoszcz
46 .Jerzy Semrau- Chojnice
47. Antoni Sielicki Bydgoszc
48. Leszek Suwiński Bydgoszcz
49. Roman Szot Laskowice
50. Marian Szymański Zamość
51. Zbigniew Świątkowski Bydgoszcz
52. Ryszard Tyborski Sępólno Krajeńskie przewodniczący
53. Irena Werner – Kryszewska – Bydgoszcz
54. Marek Wójcik Dąbrowa Chełmińska
55. Michał Wiesse Stary Jarużyn
56. Agnieszka Wróblewska Dragacz
57. Włodzimierz Wróblewski Dragacz
58. Paweł Wyczański Kcynia
59. Maria Wyszyńska Bydgoszcz
60. Karol Zander Bydgoszcz
61. Zofia Zakryś Chojnice
62. Włodzimierz Zagrajek Gostycyn
63. Grażyna Zalewska Bydgoszcz
64. Stanisław Zwoliński Złotniki Kujawskie
65. Jan Żurek Kamień Krajeński


Sekcja Toruńska  liczy 23 członków:
1. Antoni Bernard Ciechocinek
2. Wojciech Firkowski Toruń
3. Waleria Garniewicz Toruń
4. Jerzy Garstecki Toruń
5. Bożenna Goede Toruń
6.Joanna Górska Toruń
7. Wojciech Karpiński Toruń koordynator
8. Danuta Karpińska Toruń
9. Adam Kociorski Kowalewo
10. Witold Król Toruń
11. Jerzy Osowski Toruń
12. Jerzy Nowicki Toruń
13. Bogumiła W. Mikołajczak Toruń
14. Edmund Sawicki Golub – Dobrzyń
15. Jan Siulkowski Ciechocinek Podole
16. Leszek Syroka Lubicz
17. Jan Średziński Golub Dobrzyń
18. Leszek Ratajczak Wrocki
19. Ryszard Wiśniewski Papowo Biskupie
20. Danuta Ziółkowska Toruń
21. Zygmunt Ziółkowski Toruń
22. Hanna Zygmont Toruń
23 Janusz Zygmont Toruń


Sekcja Grudziądzka liczy 18 członków
1. Henryka Teresa Choszczewska Brodnica
2. Andrzej Choszczewski Brodnica
3. Jerzy Ciecióra Płużnica
4. Grzegorz Chodyna Grudziądz
5. Marian Dubowski Mełno
6. Witold Gappa Grudziądz koordynator
7. Mirosław Kochanek Łasin
8. Konrad Korytko Brodnica koordynator
9. Maria Kożuch Robakowo
10.Henryk Marchlewski Brodnica
11.Jerzy Nowicki Wąbrzeźno.
12. Barbara Sadowska Grudziądz
13.Lidia Słomiańska Warszawa
14.Feliks Szynkiewicz Grudziądz
15.Michał Śróbka Grudziądz
16.Zofia Śróbka Grudziądz
17.Aleksander Wiecki Grudziądz
18. Wiesław Zaborowski Grudziądz


Sekcja włocławska liczy 21 członków:
1. Arkadiusz Andrzejewski Choceń
2. Ludwik Andrzejewski Włocławek
3. Wiesław Budindorf Włocławek
4. Waldemar Galiński Lipno
5. Zenon Janiszewski Lipno
6. Jasiński Paweł Radziejów Kujawski
7. Małgorzata Kolibowska Warząchewka Nowa
8. Andrzej Kmicic - Skrzyński Radziejów
9. Maria Majewska - Mielke Włocławek
10. Wiesław Milewicz Włocławek
11. Wojciech Minda Skrwilno
12. Janusz Mostowski Włocławek koordynator
13. Janusz Papierski Chrostkowo
14. Kazimierz Pawlak Chodecz
15. Andrzej Reimann Rypin
16. Sylwester Studziński Włocławek
17. Władysław Świderski Włocławek
18. Irena Trawińska Kowal
19. Kajetan Bożydar Woźniak Włocławek
20. Włodzimierz Wszelak Włocławek
21. Tadeusz Zamachowski Fabianki


*  stan na dzień  1 marca 2019 r. Członków 132